رستوران فرید

وارد رستوران که میشی آدم یاد دوران قدیم می افته بیشتر اوقات پیرمردها و پیرزنها دور هم جمع شدند و نهار یا شامی را دارند با هم میخورند و مشغول گپ زدن هستند .

حتی گارسون هاشون هم پیرمرد هستند.

این رستوران فکر کنم یکی از رستورانهای قدیمی است. قبل از اینکه وارد رستوران شوید حیاط بزرگی داره که حتی جای پارک کردن ماشین هم هست. اما بیرون از رستوران هم خیلی جا برای پارک کردن هست.

آدرس : خیابان کریمخان زند، انتهای خیابان آبان جنوبی ، خیابان صارمی .

به محض اینکه وارد رستوران میشین، دربان در را برایتان باز میکند و شما متوجه این میشوید که یادتان بماند هنگام بیرون رفتن دشتی به دربان رستوران بدهید.

بعد از اینکه میزت را برای نشستن انتخاب کردی گارسونها خوش آمد گفته و منو را به دستتان میدهند اما چند ثانیه ای نگذشته که برای سفارش گرفتن دوباره بالای میزتان می آیند که شما هنوز فرصت انتخاب ندارید اگه کسی مثل من باشد که رویش نشود به گارسون بگوید به او مهلت بدهند بدون اینکه نگاه به منو کرده باشید سفارش میدهید.

رستوران فرید

اینجا غذاها بدون برنج سرو میشود اگر برنج خواستید باید جداگانه سفارش بدهید و اغلب غذاها استیک میباشد.

راستی بچه ها از بار رستوران هم میتوانید استفاده کنید اما این بار با رستورانهای دیگه متفاوته معمولاً در رستورانهای این شکلی بار شامل سالاد و ترشی میشود اما اینجا انواع غذاهای سبک بود که بعنوان پیش غذا سرو میشود البته سالاد و ماست و زیتون و ترشی … هم دارد .

رستوران فرید رستوران فرید

تا از بار استفاده کنی و مشغول خوردن پیش غذا باشی غذات هم آماده میشه . چلوکباب برگی که من سفارش دادم و اینقدر گشنم بود که وسطش متوجه شدم برای شما هم عکس بندازم ۸۱۰۰ تومان بود.

برگش هم مزه اش هم قیافه اش با جاهای دیگه فرق میکرد.

رستوران فرید

یه جوجه هم سفارش دادیم اون هم ۹۰۰۰ تومان که خدای من کنار این جوجه ته دیگ سیب زمینی بود که به همه غذاهاش می ارزید.

رستوران فرید

در کل غذاهاش معمولی بود .

مدام که غذا را خوردی به محض تمام شدن گارسونها عجله میکنند که میز را جمع کنند اما ما هنوز زیتون و نوشابه امون را نخورده بودیم که از جلومون برداشتند . نمیدونم چرا اینطوری شد.

دوست داشتم بهشون بگم هرکسی دوست نداره غذا رو از جلوش بردارند منتظر بمونین تا ما بهتون بگیم دیگه نمیخوریم اما باز هم روم نشد بگم. صورتحساب را که درخواست میکنی و روی میز میگذارند اگر همان مبلغی را که توی فاکتور است برایشان بگذاری درخواست میکنند که حق سرویس بگذاریم …

فقط کاش به ما اجازه میدادند که راحت انتخاب کنیم راحت غذا بخوریم و راحت از در رستوران خارج شویم.

ولی کلی خوش میگذره یکبار این رستوران را امتحان کنید. غذاش خوب بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ما که امشب رفتیم افتضاح بود من که لب به غذا نزدم خیلی بدمزه بود از سرویش بهداشتیش نگم که حالمو بد کرد من به دوستان عزیز سفارش میکنم که نرید پولتونو حروم کنید از رستوران بین راهی هم بدتر بود😔😔😔😔

 2. این رستوران از یه جهت خیلی باحاله!!!!!!!۱اونم اینکه پاتوق بچه خرخونای قدیم مدرسه البرزه!!که حالا همشون دکترو پروفسورن!همیشه مهمونیای ثابت دورهمی دارن اونجا…ادم وقتی میبینتشوون یه حس عجیبی بهش دست میده………

 3. من تقریبا این رستوران زیاد میرم!چون باعث یه اتفاق خیلی مهم شد توی زندگیه من…کاش یکم منصف باشیم.همونجوری که توی مین نوشتن گارسونای اونجا همه پیرن حتی صاحب اونجا یه اقایی که مسنه ولی اکه باهاش صحبت کنی عاشقش میشی از بسکه مااااااااااااااهه!!!وقتی پای صحبتش میشینی و میشنوی که همه ی عمر و جوونیشو پای این رستوران گذاشته!۶۰ سال اونجا زحمت کشیده!وقتی از خاطرات زمان شاه!زمان جنگ یا خیلی خیلی قدیم ترش میشنوی شاید بشه همه کاستی هاشو نادیده گرفت و حتی طعم غذایی که خیلی به دلت نمیشنه فراموش کرد فقط به این فکر کرد که چه ادمایی اونجا اومدن و رفتن و زحمت کشیدن۰۰۰۰

 4. من ۲ روز پیش رفتم، بار دوم و آخرین باری بود که میرفتم هنوز غذامون تموم نشده برامون صورتحساب آوردن در صورتی که ما صورتحساب نخواسته بودیم بعدشم گارسون وایستاد بالا سرمون تا پولشو بگیره غذا هم واقاًافتضاح بود.

 5. سلام
  رستوران فرید قبلا جزو بهترین رستورانها بود…وقتی استیک می آوردند و میگذاشتند در بشقاب شما هنوز جلز و ولز میکرد و سیب زمینی هاش هم که محشر بود/سوپ و دسرهاش مثل پلمبیر و کرم کارامل.وای…. ولی متاسفانه آخرین بار هفت / هشت سال پیش بود که رفتم همه چیز همون بود که بود به جز غذا که خیلی بد و بدمزه بود و واقعا متاسف شدم که از لیستم خط خورد چون خیلی همه چیزشو دوست داشتم هم فضاشو هم غذاشو…..

 6. سرویس افتضاح، گارسونهای بی ادب، غذاها بی کیفیت و بدون دقت آماده می شن، مواد سالاد بارشونم همشون کهنه هستن و فبلا چندین بار گرم شدن. مب از آخرین دفعه ای که رفتم و علاوه بر همه اینها شنیتسل مرغی برام آوردن که همش غضروف بود و من دست بهش نزدم دیگه پامو اونجا نذاشتم درحالیکه از مشتری های ثابتش بودم.

 7. من چند سال پیش رستوران فرید رفتم. فقط به خاطر اینکه رستوران فرید یک جوری خاطره نوستالژیک پدر مادرهامونه. گفتم ببینم چه طوری هاست. بار آخری هم بود که رفتم. غذاش واقعن معمولی بود. سرویس و رفتار شون را هم که نوشتید چطور بوده. اصلن خوب نبود. با این پست میبینم هنوز هم همانجوری مانده.
  به نظرم شهرتش فقط به خاطر قدیمی بودنشه. هیچ چیز خاصی نداشت.

 8. عرض شود که آخرین باری که من فرید رفتم دور فیله استیکش از این کنسرو سبزیجات ریخته بود که خیلی حالمو گرفت! فیله استیک فقط موفتار! عاشقشم

 9. من مدتها مشتری ثابت استیکها این رستوران بودم. واقعیت اینه که استیکهای خوبی درست میکرد. البته آخرین دفعه که با دوستانم رفتیم دیگه اون کیفیت سابق را نداشت.
  التبه مشکل شما را در مورد زود چیده شدن میز و سفارش سریع نداشتیم.

  من پیشنهاد میکنم سری هم به رستوران استخر ونگ بزنید و جوه کباب آنحا را بخورید. منکه هیچ جوجه کبابی را بیشتر از اون دوست نداشتم. البته فقط جوجه کباب و کباب بره داره که اونهم خیلی خوشمزه هست و البته گران تر از نرخ معمول. برای خوردن جوجه کباب حتما سری به استخر ونگ بزنید.

 10. اینطور که توصیف کردی خوشم نیومد. چرا اینقدر عجله ؟! آدم اعصابش خرد می شه. کاشکی بهشون می گفتی !