در سوگ مادری مهربان و دوست داشتنی

سعیده عزیزم! واقعا نمیدونم چه جوری بنویسم و چی بنویسم. هیچ کلمه ای نمیتونه عمق اندوه ما رو از پرواز ابدی مامان عزیزت به آغوش ابدی خدای مهربون بیان کنه. مامان هنرمندی که نه تنها تو یه عالمه دستور غذایی ازش یاد گرفتیCheap Jerseys free shipping ، بلکه ماها هم خیلی از غذاها رو از ایشون آموختیم. این فرشته بود که منو با سوپ آشتی داد و حالا من واسه خودم هزار مدل سوپ بلدم بپزم.

خاطره آش های سر ماه که درست میکرد و واسه همه مون می فرستاد اداره … ترشی ها و شورهای خیلی خوشمزه ای که من یکی نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم و تا نفس داشتم میخوردم. هزار دعای خیری که پشت سر همه مون می فرستاد و امواج مثبت و آرامشی که همه مون در دیدار با ایشون نصیبمون میشد. وقتی مهمونش بودیم، دل از اون خونه نمی کندیم از بس تو فضاش عشق بود. به همه فکر می کرد و کارWholesale Minnesota Vikings Jerseys همه رو آسون. واژه ها روی کاغذ میان و میرن ولی حق مطلب ادا نمیشه. جای خالی با هیچی پر نمیشه و همه ماها لحظه به لحظه به شونه های شما فکر می کنیم و بزرگی این مصیبت و به یاد میاریم عظمت خدایی رو که از این مصیبت بزرگتره و شونه هاتو به بزرگی شونه های خدا حواله میدیم. خداوند ایشون و همه مادرهای بزرگوار رو با لطف و عنایت خودش محشور کنه و به همه تون صبر بده.

قربانت ـ بچه های سایت میز غذا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. خدا رحمت کنه مادرتونو که همچین دختری تربیت کرد تا دانسته هاشو با دیگران به اشتراک بزاره.
  من ۲۲ساله که ازدواج کردم و هیچ وقت نگفتم چی درست کنم؟ برنامه ریزی دارم و آنقدر سخت نیست که به مشکل بر بخورم؛ اما برنامه های غذایی تو آنقدر دلچسب و لذیذه که دلم می خواد هر شب یکی شو درست کنم. انشالله هر وقت از دستورت استفاده کردم فاتحه به روح مادر هر دو نفرمون رو فراموش نمی کنم.
  موفق باشی و سلامت

 2. سلام دوستان. خیلی متاسف شدم که خبر در گذشت مادر گرامی دوستتون رو شنیدم. خدا رحمتش کنه.

  سایت خیلی خوبی دارید. امید که پاینده باشه.

  منتظر نظرات خوبتون توی دنیای شیرین آشپزی هستم.
  ممنون

 3. سلام،همونطور که کفتید خدا از همه این مصیبت ها بزرکتره،مطمین باشید اکه میدونستید ایشون جه جای خوبی رفتند ناراحت نمیشدید.خدا رحمتشون کنه