کباب سنتی تک بناب

یه رستوران دیگه، این رستوران که میخواد کباب سنتی بناب رو عرضه کنه توی خیابون شیرازه.

راستش من نه خودم رفتم بناب و نه میدونم کباباشون چه جوریه. ولی اینجوری که من خوندم بناب توی آذربایجان شرقیه. اسم بناب یعنی بنای روی آب ، بُن اون آبه، انگار توی این شهر منابع آبی زیادی وجود داره. اما این رستوران:

 کباب سنتی تک بناب

پرده اول – محیط رستوران :

یه رستوران بزرگ که دور تا دورش تخت گذاشته و و سط رو میز و صندلی چیده. حداقل هم ۱۰ تا شاگرد داره که سرویس بدند و یکی دو تا از اونا مثلاً سرپرستند. که یکی از اون سرپرستا با یه موبایل از شما سفارش میگره. درو دیوار هم عکس کباب بصورت استندهای تبلیغاتی نمایشگاه رو زدند.

یه نکته خیلی خیلی جالب براتون بگم در مورد رومیزیاشه. تا حالا اینطوری شو دیگه ندیده بودم. تمام رومیزه ها پلاستیک سفره های یک بار مصرف بود. البته اینکه چیز مهمی نیست! نکته ش اینجا بود که اینا از روی تنبلی سی ، چهل تا از اینارو از قبل بریده بودند و رو هم گذاشته بودند. و لبه اینا از کنار میز زده بود بیرون. طوری که وقتی دست روی میز میزاشتی انگار دستتو رو تشک گذاشتی. مگه برداشتن یه سفره یکبار مصرف چقدر زمان میخواد؟؟؟

 

پرده دوم – گارسوناش :

در مورد گارسونا باید بگم که هموشو جوون، بی تجربه و ساده هستند. طوری که وقتی دوست من ازشون پرسید “دلستر سیب هم داری”  گفت: “نه” طوری گفت نه که انگار اصلاً به گوشش هم نخورده بود . از طرفی هم توی یخچال پر از دلستر سیب بود! ، آخر طوری شد که این دوست ما خودش رفت پای یخچال وگفت از این میخوام.البته اینو بگم که اون سرپرستا آدم های خوب و مودبی هستند. لباس های هر کدومشون هم یه رنگی بود! .این از گارسوناش.

 

پرده سوم – سرویس دادن :

در مورد نوع سرویسی که به شما توی یه سینی یک بار مصرف طلایی رنگ، لیوان یکبار مصرف و ماست بسته بندی شده می دن البته بدون نی و یخ. راحت بهتون بگم حدود ۳۵ تا ۴۵ دقیقه بعد از آوردن اینا ما داشتیم درو دیوارو نگاه میکردیم. ( البته بقیه هم توی رستوران همین کار و میکردند) جالب بود که هیچ کسی غذا نگرفته بود. البته این دفعه دوم بود که اینجا میرفتم قبلاً اینطوری نبود. حداقل خیلی زودتر از اینا غذا رو برات می آورد. شاید هم مشکلی داشتند اینو من نمیدونم. ولی خیلی به کندی سرویس میدادند.

 

پرده چهارم – غذاش :

غذاش کیفیتش خیلی افت کرده، به نظر من کباش یه کم بو میداد و جوجه ش هم یه کم سفت بود. البته نمیشه گفت خیلی بد بود.

 

کباب بناب

          جوجه کباب

پرده پنجم – قیمتش :

این قسمتش هم جالب بود. ما یه جوجه خوردیم و دو تا کباب بناب و یه برنج، ۲ تا دلستر ، یه نوشابه ، یه زیتون و یه ماست شد ۱۸۶۰۰ تومان. که به نظر من نمیارزه. توی منوش کباب بناب رو زده ۳۵۰۰ تومان ، جوجه رو زده ۴۵۰۰ , کباب بختیاری رو زده ۸۵۰۰ تومان.

 

یه رستوران دیگه هم هست یه کم بالاتر از اینه بنام “کباب سنتی دنیز بناب” اون دیگه خیلی افتضاحه تر از اینه من حتی از غذاش هم نتونستم بخورم و کلی هم پیاده شدیم. من ترجیح میدم هموم کباب توچال رو بخورم.

 

آدرس :

خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز ( شمالی ) – سمت چپ

 

برای اطلاعات بیشتر لینک زیر رو نگاه کنید:

۷۳ دیدگاه

 1. ناشناس ۲۹ آبان ۱۳۹۵
 2. ناشناس ۱۸ مهر ۱۳۹۵
  • ناشناس ۱۸ مهر ۱۳۹۵
 3. امو رضا ۹ شهریور ۱۳۹۴
 4. اورهان ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
 5. ami ۷ مرداد ۱۳۹۴
 6. رضا ۹ خرداد ۱۳۹۴
  • علی گنجه ای ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
 7. ناشناس ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
 8. ناصر ۸ اسفند ۱۳۹۳
 9. فرید ۷ تیر ۱۳۹۳
  • اورهان ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
 10. مهدی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
 11. بابک ۲۹ آذر ۱۳۹۲
 12. بابک ۲۹ آذر ۱۳۹۲
 13. مجید ۳ تیر ۱۳۹۲
 14. مجید ۳ تیر ۱۳۹۲
 15. مجید ۳ تیر ۱۳۹۲
 16. مجید ۳ تیر ۱۳۹۲
 17. مجید ۳ تیر ۱۳۹۲
 18. شبنم ۲۶ دی ۱۳۹۱
 19. نسیم ۲۴ آذر ۱۳۹۱