کوکوی لوبیا سبز

پیشنهاد میکنم این کوکو رو یکبار تجربه کنید خیلی خیلی خوشمزه میشود . من برای هر کی پختم حتی یکذره اش هم در ظرف نماند. پخت غذا خیلی راحت است.

مواد لازم برای شش نفر

لوبیا سبز : نیم کیلو

هویج : ۵ عدد متوسط

گوشت چرخ کرده : ۲۰۰ گرم

wholesale jerseysزرشک : ۴ قاشق غذاخوری

تخم مرغ : ۶ عدد

سیب زمینی سرخ کرده نگینی : سه عدد متوسط

پیاز : یک عدد متوسط

رب : دو قاشق غذاخوری

خلال بادام و خلال پسته جهت تزئین (به دلخواه)

نمک و فلفل به میزان لازمCheap Jerseys china

طرز تهیه:

لوبیا سبز و هویج را هر کدام در ظرف جداگانه ریخته و میپزیم چون زمان پخت هر کدام متفاوت است. پیاز را سرخ کرده گوشت را به آن میافزائیم و تفت میدهیم دو قاشق رب را به گوشت اضافه کرده و کمی سرخ میکنیم. لوبیا، هویج پخته شده، گوشت تفت داده شده و سیب زمینی نگینی سرخ شده را با هم مخلوط میکنیم و بقیه مواد زرشک ، تخم مرغ و نمک و فلفل را به آن اضافه میکنیم و هم میزنیم . مواد کوکو آماده است

DSC01421

روغن را در ماهیتابه مورد نظر داغ میکنیم و مواد را داخل آن میریزیم. یک طرف کوکو که سرخ شد طرف دیگر را میگردانیم تا کمی خودش را بگیرد اما سرخ نشود و بعد از روی گاز برمیداریم در ظرف میچینیم و با خلال بادام و پسته تزئینش میکنیم البته اگر در دسترس بود

DSC01423

نوش جان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. خیلی هم خوشمزه . مامانم هم همیشه درست می کنه . بچه بودیم قیافه لوبیا رو دوست نداشتیم همه رو می ریخت توی مخلوط کن و بعد توی تابه پر روغن . میگفت کوکو گوشت وتا مدتها نمی دونستیم که لوبیا هم داره . واقعا خوشمزه است. ممنون.

  2. راستش سعیده جون! اینی که تو گذاشتی، از کوکو یه چیزی اونورتره! خیلی قیافه خوب و مجلسی داره. فقط یه چیزی. چرا طرف دومش رو سرخ نمی کنیم؟ احتیاج به سرخ کردن نداره؟

  3. سلام سعیده جون. خوش اومدی. خوشحالم که دوباره برگشتی. خوب شد که دوتایی دوباره داریم همت میکنیم واسه سایت. من که دیگه نمیذارم این بار وقفه ای بیفته این وسط و هر طور شده میام به سایت سر میزنم.