چاشنی ماست و خیار

چند وقت پیش در مورد ماست و خیار و سبزی و  آب دوغ خیار مقاله هایی داشتیم.

اگه به این غذا ها، سبزی های معطر یا چاشنی های مناسب اضافه کنید خیلی طعم و بوی خوبی میگره . یه چاشنی دیدم بنام چاشنی ماست و خیار از محصولات شرکت همیشک. برام جالب بود که این چیه؟ خریدمش . قیمتش ۱۴۰۰ تومن بود ( البته شاید دوباره به ما انداختن ). به نظرم یه کم گرونه.

چیزی که ازش فهمیدم ترکیبی از انواع سبزیجات معطر ، نمک، فلفل، سیره ( روشم نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی )

طریقه مصرفشم ساده است. باید ۱۰ دقیقه قبل از مصرف به ماست و خیارمون اضافه کنیم.

و اما نتیجه اخلاقی داستان :

بعد از اضافه کردن به ماست و خیار طعم خوبی به اون اضافه کرد. خوشم اومد.

چاشنی ماست و خیار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام.
  دوستمون راست میگه ما تو مازندران بهش میگیم دلال. در ضمن باید بگم توی مازندران و گیلان به خاطر رطوبت هوا بوی سیر اذیت نمیکنه.

 2. تو مازندران بهش میگن دلال و تو گیلان درار گفته میشه و در بعضی مناطق شمال دلار هم گفته میشه. بخاطر استفاده از سیر سبز که ملایمتره و نعنا بوی تندی نداره.

 3. اولین شرکت ارائه کننده شرکت کندلوس بود که خبر ندارم الان هست یا نه.راستی چه جراتی دارید شما که سیر می خورید و میرید اداره و به رئیستون میگید سلام!!!!

 4. دلال نیست که DELARE تازه اون با نعناع تازه درست میشه همیشک خشکه، در ضمن من همیشک چاشنی سالاد رو توصیه میکنم که با ماست رقیق و آبلیمو و نمک قاطی کنید و جای مایونز برای سالاد استفاده کنید، هم خیلی خوشمزس، هم کالریش از مایونز کمتره

 5. قبل از شرکت همیشک این محصول را من یکی دوسال پیش با مارک گلستان تهیه کردم خیلی عالی بود و من غیر از ماست و خیار توی همه چی از جمله سالاد ماست معمولی میریزم

 6. محتوی بسته ی همیشک در مازندران به دلال معروف است که خانم ها در منزل از سبزیجات معطر و سیر درست می کنند و به ماست اضافه می کنند. و حالا این رو بطور صنعتی در سراسر ایران از طریق این شرکت ارائه کردند. به نظرم کار جالبی است.
  نوش جانتون آشپز عزیز

 7. سیر خوردین بعد رفتین سرکار؟ نعنا که نداشت ؟ اگه بوی نعنا نمیده من برم بخرم و امتحانش کنم اگر نعنا داشته باشم من کلا بوشو دوست ندارم . راستی آقای علیرضا ما یه کارخانه مواد غذایی داریم شما خوب تبلیغ میکنید میشه …؟