رستوران اردک آبی (Blue Duck)

20080829(015)

شاید شما نیز مانند من بعضی وقت ها جمعه صبح هوس یک صبحانه کامل و بدون دردسر را کرده باشید، در چنین مواقعی من به شما پیشنهاد می کنم که یک سری به رستوران اردک آبی بزنید. (البته بهتر است اول ماه باشد) این رستوران در طبقه دوم مرکز خرید تندیس واقع در میدان تجریش قرار دارد. این رستوران از جمله رستوران هایی می باشد که صبحانه، ناهار و شام را به صورت بوفه سرو می کند به همین دلیل قیمت هایش نسبت به سایر رستورانهای دیگر بالاتر است. البته من فقط صبحانه آنرا به شما توصیه می کنم.

20080829(004) 20080829(005)

منوی صبحانه این رستوران به صورت سرد و گرم می باشد البته فراموش نکنید که اگر صبحانه سرد یا گرم خود را با یکی از همراه های خود که مدلی مخالف شما دارد به اشتراک بگذارید مدیریت رستوران موقع حسا ب کردن برای شما دو منوی سرد و گرم را با هم حساب می کنند در این موقع بهتر است که از آنها بخواهید که منوی کامل را برای شما حساب کنند که هزینه آن از سر جمع یک منوی سرد و گرم و نوشیدنی کمتر است.

20080829(009) 20080829(010)
20080829(007) 20080829(012)

البته شاید بهتر بود این رستوران قیمت های منوی خود را برای صبحانه کمی متعادل تر می کرد. در حال حاضر قیمت صبحانه این رستوران به صورت زیر می باشد:
صبحانه سرد: ۴۵۰۰ تومان، صبحانه گرم ۵۹۰۰ تومان، نوشیدنی ۱۵۰۰ تومان و بوفه کامل صبحانه ۸۹۰۰ تومان.
شاید شما نیز با من هم عقیده باشید که قیمت های بالا برای صبحانه آن هم از نوع بوفه کمی زیاد است. البته از قیمت که بگذریم کیفیت صبحانه این رستوران خیلی خوب است و کارکنان آنجا نیز بسیار مودب و خوش برخورد هستند.

20080829(013) 20080829(011)

از محیط این رستوران خواسته باشید می شود گفت که بیشتر مواقع خانوادگی است و محیط آرامی را برای شما فراهم می کند که صبحانه، ناهار یا شام خود را در آنجا میل نمایید.

20080829(016) 20080829(017)

آدرس دقیق رستوران اردک آبی: خیابان ولی عصر، میدان تجریش مرکز خرید تندیس، طبقه دوم تجاری

20080829(014)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. واقعا رستوران بیخودیه
  ظاهرا پلمپ شده! دقیق نمیدونم ولی انصافا خیییلی رستوران مزخرفیه
  اولا خودشون تعیین میکنن که کجا بشینی!
  همش بالا سرت وایسادن که اگه یه قاشق از غذای همراهت خوردی سریعا باهات چند برابر حساب کنن!
  خییییییییلی هم قیمتاش فضاییه
  اصلا نمیرزه
  با اون هزینه ای که بخواین اونجا پرداخت کنین جاهای دیگه هم میتونید غذای با کیفیت تر بخورید هم مکان زیباتری برید
  شما حساب کن چه یه لیوان آب بخوری چه کللللللی دوغ و نوشابه و ….. باید هزینه کامل نوشیدنی رو بپردازی
  خب مگه آدم چقدر گنجایش داره؟؟؟؟ نمیتونه که همه ی اینارو بخوره
  پس سرتون کلاه میرههههههههه
  خلاصه با این که من چند ماه پیش رفتم اونجا بنظرم واقعااااا رستوران مزخرفیه
  البته برای کسایی که خییییلی پول دارن و نمیدونن چجوری خرجش کنن بد نیست
  اما فقط به درد طبقه ی فوق ثروتمند جامعه میخوره:)
  همه ی کسایی که میرن اونجا هم به دلیل اسم و شهرت این رستوران میرن واگرنه اصلاااا از نظر کیفیت خوب و برخورد پرسنل و …. مشتری جذب نمیکنه
  متاسفم برای افرادی که لذت باهم بودن و شاد بودن رو به خاطر پولدار شدن خودشون به هر طریقی از مردم میگیرن!

 2. جدای از پولش پارکینگش که خیلی شلوغه.ساختمان بی کلاس و قدیمی با اسانسورهای قدیمی.رستوران شلوغ.اصلا دنج نیستو فقط جای شکم پر کردنه.یعنی اصلا به خاطر جاش حیفه که پول بدین.شلوغ و پر سر و صدا.خدمه انگار دارن منت میزارن سرت اگه ظرف کثیف رو از جلوت بر میدارن.برای ما که همیشه میرفتیم رستوران گردان برج میلاد با اون همه ادب و نزاکتشون واقعا اینجا پول حروم کردنه و اصلا ارزش تو ترافیک موندنشم نداره

 3. من چند بار رفتم به نظرم غذاهاش اصلا کیفیت خوبی نداره وزیاد خوش طعم نیست ولی تنوع نسبتا خوبی داره ، صبحانه شو پیشنهاد می کنم به نظرم صبحانش واقعا عالیه

 4. من چند دفعه که رفتم اونجا و غذاهاشونو تست کردم ماهی هاشون خیلی خوبه و ته دیگ های خوشمزه ای هم کنار غذا هاشون می زارن ولی همون طور که گفتم خیلی شلوغه .

 5. رستوران محرم تو رشت واقعا تمیز و باکیفیته.جوجه کبابش محشره،. آش مرادی هم تمیزه هم خوش مزه.یه شعبه اش تو بلوار أنصاری سر پارس ١که همه مراحل آماده شدن آش جلوی دید مشتری هست. ازاینحالت که دیگ وقابلمه را میبینی و حتی چرخ کردن گوشت را خوشم میاد.

 6. من ۲سال پیش رفتم
  اصلا خوب نبود
  به شدت چکتون میکنن! یعنی نمیتونی ۱لقمه به همراهت تعارف کنی اگه منوتون متفاوت باشه!وگرنه پول هردو منو رو میگیرن
  گارسنها مودب نیستن
  ۱لیوان آب بخای باید کل منوی نوشیدنی رو بپردازی!! آخه ۱لیوان آبو باید ۱۰هزارتومان داد؟!!
  تنوع بوفه ناهارش کم بود و کیفیت غذاها پایین
  اصلا به قیمتش نمی ارزید، الان هم که احتمالا پول خون باباشو میگیره
  فثط داره نون جاشو میخوره که توی تندیسه و کلی مشتری اونجا رفت و آمد دارن

  • اتفاقا برای ما هم همینطور شد.ما چهار نفر بودیم که برای صبحانه رفتیم اونجا تصمیم گرفتیم دو نفرمون از منوی صبحانه سرد و دو نفرمون هم از منوی صبحانه گرم استفاده کنیم و با هم بخوریم که از هر دو منو استفاده کرده باشیم ولی در نهایت موقع حساب کردن برای هر کدوم از ما پول هر دو منو رو حساب کردن یعنی دویست هزار تومان پول صبحانه دادیم.مثلا من که فقط یه کم کورن فلکس با شیر خورده بودم و دو تا تیکه کوچولو سوسیس پنجاه هزار تومان پول صبحونه دادم.کاملا زیر نظر میگیرنت اونم بطور نامحسوس که پول دو تا منو رو به زور ازت بگیرن.بیشتر اوناییم که میان توی رودربایستی گیر میکنن و اعتراضی نمیکنن و اینجوریه که پول مفت مردم رو کاملا محترمانه به جیب میزنن و تبلیغات هم میکنن..اینارو گفتم که دوستانی که برای اولین بار به اونجا میرن حواسشون باشه که شوکه نشن…و این یه نوع شیادیه متاسفانه !!!

 7. قیمتها و پولش به کنار، برخورد گارسوناش اصلا خوب نیست، همش دارن چک میکنن که چی داری می خوری! انگار میخوان مچ بگیرن، از این خبرها هم نیست که هر چی میخواین بخورین، بعد ٢ بار غذا برداشتن انگار رسماً داری گوشت تنشونو میخوری و همش واست چشم و ابرو میان، کلا رستوران بهتر از ابنجا زیاده، اینجا سر سلف سرویسش معروف شده که جدیداً اصلا کیفیتش خوب نیست و رفتار بعضی از گارسوناشم واقعا زننده است

  • سلام منهم موافقم دوبار رفتیم کلی بول دادیم از بس گارسونها دورمان گشتن و لقمه هامونو شمردن غذا موند تو گلومون………..بلند شدیم اومدیم دیگه هم نرفتیم

 8. میکم اکه قرار بوداااااااااااااااا ددددددددددددددد ممممممممممممم ورشکست بشه باىد بره رستوران اردک ابی باباجان جون خضرت عباس قیمت ها رو بارید باین شاید یکی دلش بخواد بره اونجا اونوقت تکلیف ما ندارا حیه تو رو خدا به فکر ما ندارا هم باشید.دختر دواؤده ساله از تهران.

 9. خیلی تعریفتون رو شنیدم باید تا ماه رمضان تمام نشده با ده بیستا از رفقا افطار بیائیم خدمت شما / فردا که دارم میرم شمال اگر اتفاقی نیفتاد و برگشتم انشالله بیست و هفتم ماه رمضان با چهل و نه نفر و خودم پنجاه نفر رزرو خواهم کرد.

 10. بنظر منم غذاهاش کیفیت جالبی نداشتن ما منوی کامل استفاده کردیم ۵۰ تومن ولی هم از غذاش راضی نبودم هم دنج و راحت نبود خیلی سروصدا بود.