رستوران هتل ارم

مطلب زیر رو آقای بهنام زمانی کیا برامون ایمیل کردن، امیدوارم طرف توجه شما خواننده محترم باشه.

     
20090524-hoteleram   20090524-restaurant

اولین حرفی که در رابطه با این رستوران میشه گفت اینه که تراس اون منظره بسیار زیبایی رو به شهر داره و تو یک شب تابستانی غذا خوردن اونجا خیلی لذت بخش می تونه باشه.تو این تراس حدود ۵۰ تا میز وجود داره و فاصله میزها ازهم به قدر کافی زیاد هست که حرف زدن بقیه آرامش رو ازت نگیره. اما در مورد غذاها باید گفت خوب هستن اما عالی نیست؛ یعنی در کل نسبت به جایی که داری غذا میخوری و قیمتی که پرداخت میکنی غذای خوبی میخوری. بشقاب کبابی رستوران شامل ۱ سیخ کوبیده ۱ سیخ بختیاری و۳ عدد میگو سوخاری و قیمتش ۹۵۰۰ بود و انصافاً کیفیت میگو و بختیاریش خوب بود. همه غذاها یک نوع تزیین شده بودن با مخلفاتی مثل لوبیا سبز و ریحون و جعفری و خیارشور و سیب زمینی. میگو پفکی این رستوران هم خوب بود و نکته مهم تازه بودنش بود. اکثر غذا ها هم سس مخصوص داشتند. من خودم تورنادو خوردم که به شما اصلا پیشنهاد نمی کنم. غذا شامل چند تکه گوشت استیکی میشد و تقریبا با همون حجم استیک و یک برش حدوداً نیم  سانتی از کالباس با کیفیت نه چندان بالا زیر تکه های گوشت و یک عدد نون تست زیر گوشت و کالباس. در مورد استیک رستوران باید گفت که استیک رو کاردی کرده بودند، من کمتر دیدم که این بلا رو سر استیک بیارند. اما شاید یکی از نقطه ضعفهای اینجا که واسه من تعجب برانگیز بود این بود که علی رغم اینکه سرویس (قاشق چنگال و لیوان …) درجه یک بود اما سس غذاها رو توی یکی از این ظرفهای مقوایی سرو می کردن. مورد بعدی جای سرویس بهداشتی بود که با وجود اینکه با لمینیت جدا کرده بودن اما از زاویه ای که من نشسته بودم میشد شستوشوی دستها رو دید و اینکه نور هم برای غذا خوردن کم بود اما شاید این مورد به جورایی به خاطر آرامشی که میده حسن باشه اما واسه من که عادت دارم کاملا ببینم چی میخورم یه کم سخت بود. در مورد  برخورد پرسنل هم باید گفت خیلی خوب و همراه با احترام بود.
و در آخر در مورد اردور باید بگم که قیمتش ۲۵۰۰ بود و شامل ۵ یا ۶ نوع سالاد،ماست معمولی و سوپ بود که کلاً پیشنهاد نمیکنم. به طور کل قیمت غذاها از ۸۰۰۰ شروع میشد تا ۱۲۰۰۰٫
من این رستوران رو برای کسایی پیشنهاد میکنم که میخوان با نامزد یا همسرشون بیرون شام بخورند چون این رستوران با  محیط و ویو بسیار زیبا وخلوت بودنش و موسیقی ملایمی که از بلندگوههاش پخش میشه حتماً یه شب خاطره انگیز واسشون میسازه.

آدرس:اتووبان شهید حقانی خروجی بعد از کتابخانه ملی. اما حواستون باشه که خروجیش تابلو نداره.

اینم  آدرس سایتشونه که عکسهای بالا رو از اونجا برداشتیم: eramgrandhotel.com

۱۰ دیدگاه

  1. اریا سلطانی ۷ دی ۱۳۹۲
  2. اریا سلطانی ۷ دی ۱۳۹۲
  3. hani ۲۸ تیر ۱۳۹۱
  4. مهشاد ۴ شهریور ۱۳۸۸
  5. عمه خانم ۴ تیر ۱۳۸۸
  6. فرهاد ۴ خرداد ۱۳۸۸
  7. کویریات ۳ خرداد ۱۳۸۸
  8. سورملينا ۳ خرداد ۱۳۸۸
  9. علیرضا ۳ خرداد ۱۳۸۸
  10. محبوبه ۳ خرداد ۱۳۸۸