مستر دیزی

قبلاً از یکی از اقوام شنیده بودم که دیزی تلفنی میارن با گوشت کوب و ظروف یکبار مصرف . نشسته بودیم در اداره و همگی هوس دیزی کردیم در اینترنت گشتیم تا اینکه مستر دیزی معروف را پیدا کردیم.

تلفنی سفارش دادیم ، سفارش آنلاینش هنوز راه نیافته بود.

به سایت www.mrdizi.com حتماً یه سر بزنید. هر سوالی که در ذهنتان باشد پاسخش را آنجا میگیرید . حتی مواد تشکیل دهنده دیزی را هم در سایت نوشته اند.

بریم سر اصل مطلب…

هر کی خیلی گشنه ش شده و الان فکر میکنه موقعی است که باید سفارش بده از ساعت ۱۰صبح الی ۱۷:۳۰ بعدازظهر میتونه سفارش تلفنی بده. توضیح چندانی نیاز نیست چون وقتی به سایتش برین هر چیزی که بخواین اونجا نوشته.

بچه ها از دستش ندین حتماً یکبار امتحانش کنین ، چون واقعاً خوشمزه بود.

دیزی تلفنی

مستر دیزی

در تهران اگه اشتباه نکنم چهار تا شعبه دارد. (گاندی، ولیعصر، پونک، جمهوری)

مستر دیزی

دیزی کلاسیک، دیزی تند، دیزی کم چرب و بزباش انواع دیزی هایش بود که میتونین انتخاب کنین.

فاکتور مستر دیزی و قیمت دیزی آماده

راستی راجع به هزینه حمل یه چیزی بگم در سایت که برین محدودۀ شعبش هزینه حمل نداره که ما در محدوده نبودیم و مجبور به پرداخت شدیم دقیقاً نقشه جاهایی را که در محدوده اش هست را گذاشته تا یکوقت کسی اشتباه نکند.

مستر دیزی بسته بندی

داخل جعبه شامل یک دیزی، نان سنگک، دوغ، پیاز ، لیمو ، ظروف یکبار مصرف(کاسه ، قاشق ، چنگال ، گوشت کوب)

دیزی

گوشت کوبیده دیزی

شدیداً خوردن این دیزی لذت بخش بود. توی نهارخوری اداره هر کی ما رو دید خوشش اومد و رفت که برای خودش در روزهای آتی سفارش بگذاره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام, اگرکسی دیزی خور سنتی باشه, می دونه دیزی توظرف پلاستیکی نه مزه داره ونه بهداشتی. دیزی توظرف مخصوص خودش خوشمزه است. درضمن پخت دیزی سنتی وسالم وخوشمزه کارهرکسی نیست.

 2. سلام شعبه هفت حوض که ترکونده میرزا قاسمی تو سالن سرو میکنه با نیمرو که روش میزاره واقعا فوق العاده ست امتحانش ضرر نداره .

 3. من عاشق آبگوشت هستم و شرکتم هم سرگاندیه یبار سفارش دیزی دادیم. اولا بگم باریکلا به این خلاقیت و ابتکار چون ظرفهاش خیلی جالب بود. ظرفهایی که دیزی توی همونها پخته میشه و بعد روش تبلیغاتش چسبونده میشه و پلمپ میشه. ولی اصلا از دییزیش خوشم نیومد چون همه نخود لبیاهاش خام بودن.

 4. مستردیزی اوایلش خوب بود.. ولی هرچی جلوتر رفت بدتر شد. گوشتشون که مشخصا گوشت یخ زدس. نخوداشونم همیشه نپخته. جالب اینه که با تاخیز بسیار و سرد میرسه. اگه از شما کسی دیدشون بهشون بگه بابا به جای نمایندگی زدن به فکر کیفیت غذاتون باشید.

 5. ما امروز سفارش دادیم اونم از شعبه جدید مستر دیزی تو کاشانک امیدوارم زودتر بیارن خیلی گشنمونه!!! تا الان که ۲۵ دقیقه ای که تاخیرداشته.

 6. میبینم که ۸۰ درصد اظهار نظرا برا خانوماست
  بعدش وقتی ازدواج می کنن بهشون میگی یه دیزی بذار بخوریم هی کلاس میذارن.آدم نمیدونه دم خروسو باور کنه یا …..

 7. عزیز جان توی شهر ما کرمان دیزی ۳۰۰۰ تومان انهم بعد از خوردن دیزی پرملات یک قلیان شاه عباسی هم سفارش میدهی با چای که جمعا میشود ۴۵۰۰

 8. سلام ما تو اهواز نمایندگی نداریم اما من به شخصه جهت اخذ نمایندگی می خوام اقدامکنم با تشکر

 9. نه عزیز دل بیا ببرمت طرشت یه دیزی مشتی بزن ۳ تومن پر از گوشته (حداقل از این دیزی سوسوله گوشتش بیشتره) اگه نبود یه دیزی مهمون من

 10. دوست عزیز علیرضا جان من از اینجا دیزی نگرفتم ولی فکر نمی کنم الان جایی دیزی با ۳ بومن به شما بده آبگوشت خونه ۱۱۵۰۰ تومن و سالاری هم ۷۰۰۰ تومن اوضاع بد گرونیه بد بد بد

 11. ببینین دوستان درست جعبه دیزی که میاره یک کارتون خیلی با مزست اا تا حالا شمایی که دارین تبلیغ می کنین به خودتون گفتین چرا دیزی ۳ تومانی رو طرف ۷ تومان حساب می کنه ؟ مزش فرق داره ؟ طلا داره ؟ چی داره که بیشتر از ۲ برابر می کشه روش؟ تازه بیاره پول پیک رو جدا می گیره ازتون سر گردنست مگه آخه ؟ تقصیر خودمونه که هرچی دلشون بخواد می کنند تو پاچمون تازه براشون تبلیغ هم می کنیم. من که خوردم مزش خوب بود ما هیچ گونه فرقی که به خاطرش پول ۲ برابر بدم ندیدم شما دیدین؟

  Ajab, Man fekr kardam gheymatesh be Rial hast. Goftam mram ye deli az aza dar miaram.heyf shoda

 12. ببینین دوستان درست جعبه دیزی که میاره یک کارتون خیلی با مزست اا تا حالا شمایی که دارین تبلیغ می کنین به خودتون گفتین چرا دیزی ۳ تومانی رو طرف ۷ تومان حساب می کنه ؟ مزش فرق داره ؟ طلا داره ؟ چی داره که بیشتر از ۲ برابر می کشه روش؟ تازه بیاره پول پیک رو جدا می گیره ازتون سر گردنست مگه آخه ؟ تقصیر خودمونه که هرچی دلشون بخواد می کنند تو پاچمون تازه براشون تبلیغ هم می کنیم. من که خوردم مزش خوب بود ما هیچ گونه فرقی که به خاطرش پول ۲ برابر بدم ندیدم شما دیدین؟

 13. با سلام امروز با همکاران اداره دیزی عالی شمارو خوردیم وچون خانم هستم وافعا موقع خوردن به این ایده بسیار بسیارارزشمند و نوع طبخ ان افرین گفتم تشکر دست مریزاد

 14. خوشمزه بود. خیلی هم خوش گذشت. ولی دیزی تندش دیگه خیلی تند بود. من یه قاشق از تریدش خوردم واقعا می خواستم تا خونه بدوم !!!!!! آتیش از جیگرم بلند شد!!!

 15. بازم سلام اگه منظورتون نقشه سمت چپ صفحه سایت است که یک دایره هم روی نقشه هست که زیر نقشه توضیح داده “محدوده ی مشخص شده در تصویر مربوط به حدود پوشش این نمایندگی می باشد
  و مربوط به محدوده ی ارسال رایگان نمی باشد.” بهر حال ممنونکه جواب دادید

 16. خیلی عالی بود. ما دیروز سفارش دادیم عجله داشتیم و اول گفتیم ۱۱:۳۰ غذا رو بفرسته که گفت تازه ۱۲ از تنور در میارن اما ۱۲:۱۰ میفرسته و انصافا راس ساعت پیکشون اومد.کیفیت و بسته بندی اش عالی بود و حتی یک قطره توی کارتن نریخته بود و خیلی خیلی هم داغ بود. ما که کلی واسشون تبلیغ کردیم امیدوارم همیشه همینجوری بمونه

 17. گفتید توی سایت محدوده ارسال رایگان را داره اما نداشت یا من ندیدم
  سعیده : سلام فیروزه جان در سایت یه جایی هست به نام نقشه که اونجا دور محدوده رایگان را یک خطی کشیده

 18. سلام، نوش جان!راستی توعکس به نظر میاد که آب غذا موقع آوردن ریخته و فقط گوشتو سیب زمینی ایناش مونده. درسته؟یامن اینجوری به نظرم اومد؟ ولی در کل خیلی وسوسه انگیزه و فکر کنم خدا براشون خواست و تبلیغ خوبی براشون شد. شاید بگیرم.
  سعیده : منا جان نریخته بود قبل از اینکه عکس بندازم آب گوشت را خالی کردم خوشبختانه بسته بندی های خوبی دارند