کباب سنتی تک بناب

یه رستوران دیگه، این رستوران که میخواد کباب سنتی بناب رو عرضه کنه توی خیابون شیرازه.

راستش من نه خودم رفتم بناب و نه میدونم کباباشون چه جوریه. ولی اینجوری که من خوندم بناب توی آذربایجان شرقیه. اسم بناب یعنی بنای روی آب ، بُن اون آبه، انگار توی این شهر منابع آبی زیادی وجود داره. اما این رستوران:

 کباب سنتی تک بناب

پرده اول – محیط رستوران :

یه رستوران بزرگ که دور تا دورش تخت گذاشته و و سط رو میز و صندلی چیده. حداقل هم ۱۰ تا شاگرد داره که سرویس بدند و یکی دو تا از اونا مثلاً سرپرستند. که یکی از اون سرپرستا با یه موبایل از شما سفارش میگره. درو دیوار هم عکس کباب بصورت استندهای تبلیغاتی نمایشگاه رو زدند.

یه نکته خیلی خیلی جالب براتون بگم در مورد رومیزیاشه. تا حالا اینطوری شو دیگه ندیده بودم. تمام رومیزه ها پلاستیک سفره های یک بار مصرف بود. البته اینکه چیز مهمی نیست! نکته ش اینجا بود که اینا از روی تنبلی سی ، چهل تا از اینارو از قبل بریده بودند و رو هم گذاشته بودند. و لبه اینا از کنار میز زده بود بیرون. طوری که وقتی دست روی میز میزاشتی انگار دستتو رو تشک گذاشتی. مگه برداشتن یه سفره یکبار مصرف چقدر زمان میخواد؟؟؟

 

پرده دوم – گارسوناش :

در مورد گارسونا باید بگم که هموشو جوون، بی تجربه و ساده هستند. طوری که وقتی دوست من ازشون پرسید “دلستر سیب هم داری”  گفت: “نه” طوری گفت نه که انگار اصلاً به گوشش هم نخورده بود . از طرفی هم توی یخچال پر از دلستر سیب بود! ، آخر طوری شد که این دوست ما خودش رفت پای یخچال وگفت از این میخوام.البته اینو بگم که اون سرپرستا آدم های خوب و مودبی هستند. لباس های هر کدومشون هم یه رنگی بود! .این از گارسوناش.

 

پرده سوم – سرویس دادن :

در مورد نوع سرویسی که به شما توی یه سینی یک بار مصرف طلایی رنگ، لیوان یکبار مصرف و ماست بسته بندی شده می دن البته بدون نی و یخ. راحت بهتون بگم حدود ۳۵ تا ۴۵ دقیقه بعد از آوردن اینا ما داشتیم درو دیوارو نگاه میکردیم. ( البته بقیه هم توی رستوران همین کار و میکردند) جالب بود که هیچ کسی غذا نگرفته بود. البته این دفعه دوم بود که اینجا میرفتم قبلاً اینطوری نبود. حداقل خیلی زودتر از اینا غذا رو برات می آورد. شاید هم مشکلی داشتند اینو من نمیدونم. ولی خیلی به کندی سرویس میدادند.

 

پرده چهارم – غذاش :

غذاش کیفیتش خیلی افت کرده، به نظر من کباش یه کم بو میداد و جوجه ش هم یه کم سفت بود. البته نمیشه گفت خیلی بد بود.

 

کباب بناب

          جوجه کباب

پرده پنجم – قیمتش :

این قسمتش هم جالب بود. ما یه جوجه خوردیم و دو تا کباب بناب و یه برنج، ۲ تا دلستر ، یه نوشابه ، یه زیتون و یه ماست شد ۱۸۶۰۰ تومان. که به نظر من نمیارزه. توی منوش کباب بناب رو زده ۳۵۰۰ تومان ، جوجه رو زده ۴۵۰۰ , کباب بختیاری رو زده ۸۵۰۰ تومان.

 

یه رستوران دیگه هم هست یه کم بالاتر از اینه بنام “کباب سنتی دنیز بناب” اون دیگه خیلی افتضاحه تر از اینه من حتی از غذاش هم نتونستم بخورم و کلی هم پیاده شدیم. من ترجیح میدم هموم کباب توچال رو بخورم.

 

آدرس :

خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز ( شمالی ) – سمت چپ

 

برای اطلاعات بیشتر لینک زیر رو نگاه کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. کباب بناب ثبت جاهنی شده است. البته کباب بناب.نه هرکبابی.منو دعوت کنید بیام یادتون بدم.تهران باشه که راحتترم.ضمنا اگه خوشتون نیومد کباباتون رو خودم میخورم.والله .از بس خوشمزه میشه دوست دارم دستام رو هم بخورم.البته کسیکه گرسنه نیست لذت هیچ غذایی رو نمیبره.کباب بنابی رو باید با گوشت گوسفندی کم چرب البته اندازه چربیش رو باید خود ادم بگه.قصابی هاییکه با روش پخت کباب بناب اشنایی دارند خودشون میدونندد چقدر باید چربی بهش بزنند .بدون چربی هم لذیذ نیست. اما روی زغال پختن و روش پخت خیلی مهمه وگرنه همه جا پر از کبابی است./

 2. سلام دوستان کباب بناب فقط میدان کاج نبش کوچه ۱۲ باسنگک داغ مغازه تمیزپرسنل عالی غذا صدرصدبسیار عالی این نظربنده هست حتما یک بار امتحان کنید

 3. سلام میخواستم ازتون دعوت کنم به رستوران خان رضا تشریف بیاورید ان موقع طع کباب رو بچشید استان هدان مجسمه شیرسنگی

 4. عزیز این ها هموشون از نام بناب سو استفاده می کنند البته رستوران های هستند که نزدیک به طمع کباب بناب زدند من تئ بناب زندگی می کنم من خودم ماهی دو سه بار میرم کبابی واقعا یه طعم خوبی داره که هیچ جای دنیا نمی تونند نطیرش رو بزنند البته به نوع زغال هم بستگی داره زغال سیب و گردو یکی از بهترین نوع زغال که میشه با اون کباب رو طبخ کرد
  http://www.zoghalchi.ir

 5. با سلام
  من در حال جستجو برای پیدا کردن آدرس دقیق این رستوران برای ارسال شکایت به وزارت بهداشت بودم که مطلب شما را خواندم.
  علاوه بر تایید کلیه موارد فوق، بعد از گذشت حدود ۶ سال هیچ کدام از آن ها اصلاح که نشده هیچ، بدتر هم شده متاسفانه در لابلای کباب اینجانب یک عدد مو پیدا شد و پس از نشان دادن آن به مدیریت رستوران با پاسخ “نباید پیش میومده ولی حالا پیش اومده دیگه!!” مواجه شدم. سپس سرآشپز مربوطه را صدا کردم و با اینکه مو در لابلای کباب بود و از آن جدا نمی شد گفتند که این مو از ما نبوده و بلافاصله کباب را با دست بدون دستکششان از بشقاب بنده برداشته تا به داخل سطل بیندازند برای رفع اثر جرم که با واکنش من مواجه شده که مانع از این کار شدم. (ضمن این که با پیش بینی این رفتار از قبل عکس تهیه کرده بودم)
  علاوه بر این رفتار زننده مدیریت رستوران و به اصطلاح سرآشپز که نه از کلاه و نه از دستکش و روینده و نه حتی از لباس های واحد و تمیز استفاده نمی کردند، در هنگام پذیرایی برای ۱۰ نفر ۴ عدد قاشق و یک عدد چنگال آورده شد که پس از بارها تذکر تعدادی قاشق نیمه شسته شده و کثیف به ما تحویل شد.
  ضمنا فاصله بین اولین غذای آورده شده و آخرین غذایی که پس از چندین بار اعتراض به میز آورده شد بیش از ۴۰ دقیقه بود! که باعث شد میهمانان غذای خود را کاملا سرد میل کنند.
  در کل یکی از بدترین رستوران هایی بود که به عمرم تجربه کردم. امیدوارم که پیگیری هایی که برای پلمپ این رستوران انجام خواهم داد، درس عبرتی برای کارکنان این رستوران گردد.

 6. کباب بناب واقعا خوشمزه است بانان سنگک تازه یابرنج درجه۱هاشمی تالش برنج هاشمی۰۱۸۲۴۲۳۱۹۸۶

 7. سلام.مشکل دیگه که این رستوران داره اینه که بهداشت رو هم رعایت نمیکند. من همررفتن به این رستوران رو توصیه نمی کنم.